kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyne-na-miru
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Votice, Bystřice, Sázava a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Kuchyňská linka včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Benešov region: STŘEDOČESKÝ
datum: 03.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Hledáme firmu, která by dodala sektorovou kuchyni včetně spotřebičů. Dekor nabídněte. Výška linky 2,2m a délka 3m. Spotřebiče: digestoř, vestavěná trouba + sklokeramická deska, lednička v kombinaci s mrazákem. Předpokladem je, aby firma skloubila dodávku kuchyně s druhou firmou provádějící rekosntrukci bytu. Termín realizace osobní dohodou. Děkujeme Vám za nabídky.
Kuchyně 7,5 bm bez spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Týnec nad Sázavou region: STŘEDOČESKÝ
datum: 11.05.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás kuchyňskou linku na míru do RD cca 7,5 metrů. Spotřebiče si zajistím sám. Komplet jak spodní tak horní skříňky. Materiál del nabídky. Termín realizace zakázky osobní dohodou.
Stavba zděné kuchyňské linky
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Votice region: STŘEDOČESKÝ
datum: 06.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Prosím o kontakt na firmu zabývající se výrobou kuchyňských linek zděním. Spodek linky má být vyzděný a na vršku linky mají být vystavěné spotřebiče. Deska má být klasická a všek má být polystyrénovým systémem. Dekor imitace dřeva. Může být i přípojka na vodu a elektřinu. Uvítám fota Vámi již realizovaných kuchyní. Chci udělat solidní cenu a dodávku spotřebičů. Termín realizace zakázky podzim 2006. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Votice, Bystřice, Sázava, Sedlec-Prčice, Čerčany, Neveklov, Čechtice, Divišov, Trhový Štěpánov, Pyšely, Postupice, Olbramovice, Netvořice, Poříčí nad Sázavou, Načeradec, Chocerady, Dolní Kralovice, Jankov, Vrchotovy Janovice, Miličín, Krhanice, Křečovice, Maršovice, Louňovice pod Blaníkem, Heřmaničky, Struhařov, Bukovany, Mrač, Lešany, Pravonín, Zdislavice, Loket, Neustupov, Nespeky kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist