kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchynska-linka
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Blansko, Boskovice, Letovice, Adamov, Velké Opatovice, Rájec-Jestřebí a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Návrh a dodání kuchyně včetně příslušenství do RD
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Blansko region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 02.01.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Návrh umístění kuchyně a komponentů. Kuchyně bude do tvaru L. Preferujeme kuchyň na míru a měla by být z podýhovaného materiálu. Přípojky budou připraveny. Jako výbavu potřebujeme myčku, ledničku+mrazák, digestoř, mikrovlnou troubu, sklokeramnickou desku. Termín realizace je srpen 2005. Děkujeme.
Výroba a montáž kuchyňské linky
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Letovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 12.04.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Požaduji vyrobit a namontovat kuchyňskou linku na míru a obložit vzduchotechniku. Materiál a dekor mi nabídněte z Vašich vzorníků. Nemám připravené žádné přípojky, jsou tam zavedené. Záleží na Vaší nabídce linky a pak se přizplůsobím ohledně přípojek. Chci vybrat z více nabídek. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
Kuchyně do paneláku délka 2,7m
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Letovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 24.04.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás kuchyň do panelového domu s deskou o délce 2,7bm. Vestavěná el.varná deska, el. trouba, dřez, baterie, horní skříňky částečně prosklené,místo na mikrovlnou troubu, ovětlovací rampa, na konci linky zakončení do oblouku a vestavěné poličky, šířka pracovní desky a výška klasika, barva světlá, dolní část bude mít šuplíky a dvě oddělení na nádobí. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Blansko, Boskovice, Letovice, Adamov, Velké Opatovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát, Jedovnice, Černá Hora, Lysice, Olešnice, Svitávka, Lomnice, Bořitov, Doubravice nad Svitavou, Ráječko, Lipůvka, Drnovice, Ostrov u Macochy, Lipovec, Olomučany, Sloup, Šebetov, Rudice, Kotvrdovice, Vavřinec, Vysočany, Knínice u Boskovic, Křtiny, Žďárná, Šošůvka, Cetkovice, Šebrov-Kateřina, Benešov, Skalice nad Svitavou, Sebranice, Březina, Spešov, Vanovice, Okrouhlá, Rozseč nad Kunštátem, Voděrady, Křetín kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist