kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-detail
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Pohořelice, Velké Bílovice, Lanžhot, Valtice, Velké Pavlovice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rkonstrukce kuchyně 10m2
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Břeclav region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 10.01.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na kompletní rekonstrukci kuchyně. Jedná se o plochu cca 10m2. Rekonstrukce včetně vody a odpadů. Kuchyňská linky o délce 3 bm s tím že je jí možné rozšířit na linku rohovou - dle návrhu. Možnost použití stávajících spotřebičů, ale nebráníme se novým vestaqvěným - dle cenové nabídky. Mohu poslta foto pro představu stávajícího stavu a pro Vaše návrhy. Termín realizace zakázky srpen/září 2006. Děkuji za nabídku.
Návrh kuchyňské linky na míru cca 16 m2
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Pohořelice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 17.12.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Prosím o zpracování návrhu na kuchyňskou linku. Kuchyň má být do U, jedná se o kuchyň na míru o rozměrech cca 16 m2. Dekor světle žlutá(nějaká světlá barva), prosím nabídněte mi druh barvy, která by mi vyhovovala. Připojení na inženýrské síte je zde k dispozici. Má zde být trouba a sklokeramická deska bude vestavná. Lednička a myčka bude samostatně. Prosím nabídněte mi kompletní cenu ze vším všudy. Vážní zájemci se mohou púodívat na přílohu k poptávce (*.doc formát - MS WORD). Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
Kuchyňská linka na míru do tvaru U
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Mikulov region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 18.12.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Prosím o projekt na kuchyňskou linku na míru bez spotřebičů ve tvaru nedokončeného U. Pravá strana: barový pult + linka (250 cm), zadní stěna (220), levá strana (100). Barva světlá - vybereme si podle vzorníku. Termín realizace zakázky přelom června a července 2006. Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Pohořelice, Velké Bílovice, Lanžhot, Valtice, Velké Pavlovice, Podivín, Moravská Nová Ves, Lednice, Klobouky u Brna, Rakvice, Kobylí, Tvrdonice, Šitbořice, Vranovice, Kostice, Dolní Dunajovice, Drnholec, Velké Němčice, Březí, Zaječí, Moravský Žižkov, Hrušky, Šakvice, Bořetice, Hlohovec, Křepice, Novosedly, Vrbice, Krumvíř, Uherčice, Týnec, Přibice, Popice, Brumovice, Boleradice, Vlasatice, Strachotín, Bulhary, Sedlec, Nikolčice, Starovice, Perná, Pouzdřany, Přítluky, Borkovany, Pasohlávky, Starovičky, Ivaň, Němčičky, Horní Bojanovice, Cvrčovice, Jevišovka, Pavlov, Klentnice kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist