kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-detail
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Český Krumlov, Kaplice, Velešín, Větřní a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Nová kuchyně na míru
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Český Krumlov region: JIHOČESKÝ
datum: 01.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Nová kuchyně včetně spotřebičů, možnost návštěvy odborníka, zpracování návrhu na PS, cenová relace do 100 000,-Kč. Jedná se o atypickou kuchyň roz. 2 x 2,2m. Budou to 2 linky na proti sobě. Uprostřed je okno. Materiál a dekor nabídněte tak, abychom se vešli pokud možno do výše zmiňované částky. Termín realizace zakázky duben 2005. Za nabídky děkuji.
Kuchyně na míru a spotřebiče
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Vyšší Brod region: JIHOČESKÝ
datum: 29.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: kuchyně - návrh a dodávka s instalací. Preferujeme kuchyň na míru délky 2,6m a výšky 2m. Dekor nabídněte. Dále dodejte: vestavěná myčka Fagor, sporák kombinovaný (plyn) zn. Fagor, digestoř zn. nabídněte. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkujeme.
Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Český Krumlov region: JIHOČESKÝ
datum: 12.01.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Do novostavby RD potřebujeme dodat kompletně novou kuchyni do tvaru L. Nabídněte kuchyni sektorovou nebo na míru. Preferujeme spíše přírodní barvy. Přípojky jsou připravené. Místnost je obdélníková. Prostor pro kuchyňskou linku je 1875 x 5000. Na kratší straně je umístěno okno široké 750. Na delší staně cca 2000 od kraje jsou sítě, tj. vývod pro digestoř, voda, elektrika. Základní představa je následující. Uvítáme nabídku včetně spotřebičů. Kratší strana - myčka, dřez (rohový). Delší strana - keramická deska, pracovní plocha, trouba, mikrovlná trouba, lednice. Termín realizace zakázky je červenec - srpen 2005. Děkujeme Vám za případné kontaktování.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Český Krumlov, Kaplice, Velešín, Větřní, Vyšší Brod, Křemže, Horní Planá, Loučovice, Benešov nad Černou, Frymburk, Kájov, Dolní Dvořiště, Malonty, Chvalšiny, Brloh, Holubov, Dolní Třebonín, Besednice, Černá v Pošumaví, Hořice na Šumavě, Zlatá Koruna, Přídolí, Bujanov, Lipno nad Vltavou, Horní Dvořiště kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist