kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-na-miru
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod, Desná, Smržovka a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Renovace kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Jablonec nad Nisou region: LIBERECKÝ
datum: 15.02.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Převodem
popis: požadujeme nabídku na renovaci dvířek kuchyňské linky potažením folie nebo pod. způsob renovace. Termín realizace zakázky druhá polovina března 2006. Děkuji.
Dodávka kuchyňské linky
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Tanvald region: LIBERECKÝ
datum: 24.01.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Máme zájem o dodávku kuchyňské linky bez spotřebičů. Kuchyně bude do tvaru L roz. 2, 55 x 2,35m. Preferujeme sektorovou kuchyň v dekoru Olše. Veškeré rozvody jsou připraveny (voda, elektrika). Termín realizace zakázky je osobní dohodou. Za nabídky děkuji.
Vyhotovení návrhu řešení přestavby kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Jablonec nad Nisou region: LIBERECKÝ
datum: 29.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Orientační cena 100.000,- bez spotřebičů. Spotřebiče Ponechat lednici typ dvoudveřová (americká) š v h 910 x 1770 x 680 bílá, mikrovlnou troubu š v h 530 x 330 x 500 bílá. Varnou desku plynovou (sklokeramická,bílá), troubu, myčku na nádobí 60cm na 12 sad nádobí A\A\A, Digestoř kuchyň má cca 25m3 Požadavky V kuchyni nebude jídelní stůl jen malý stolík a dvě židle pro rychlé najedení. Skříňky postaveny na nožičkách se soklem, typ skříněk fólie, pracovní deska laminát. Výsuvná vysoká skříň jako špaiz. Umístit odpatkový koš. Co největší pracovní plocha (musí zde být umístěn toustovač, kuchyňský robot, elektrický kráječ, varná konvice) a nesmí být ubrán prostor pro běžnou práci. Spodní skříňky preferuji šuplíky a skříňky s výsuvy (drátěný program). Dvířka mohou být plná i prosklená (prosklená s matným sklem. Výšky horních skříněk mohou být 60 i 90 cm. Termín realizace osobní dohodou. Nutná osobní konzultace. Náčrtek kuchyně viz příloha. Za nabídku děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod, Desná, Smržovka, Velké Hamry, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pěnčín, Lučany nad Nisou, Janov nad Nisou, Malá Skála, Plavy, Josefův Důl, Kořenov, Koberovy, Frýdštejn, Jenišovice, Zásada, Jiřetín pod Bukovou, Nová Ves nad Nisou, Rádlo, Držkov, Zlatá Olešnice kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist