kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchynska-linka
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Jeseník, Zlaté Hory a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Nová kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Jeseník region: OLOMOUCKÝ
datum: 12.11.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Chtěla bych vyměnit kuchyňskou linku v klasické panelákové kuchyni - /průchozí koupelna a záchod - nový sádrokarton/. Kuchyň je do L . Linka je nalevo u vchodu do kuchyně, zády k jádru. Dveře do koupelny jsou až u zdi kuchyne proti oknu. Takové to klasické jádro, vložené do kuchyně. Okno a vestavěná skříň je proti vchodovým dveřím. Vkuchyni jsou ještě dveře do malé ložnice, na pravé stěně blíže k onu. Jestli ten typ bytu neznáte, dodám plánek. Všude jsou totiž linky do L,ale u nás to nejde. Zajímá mne, jestli by někdo dokázal tuto kuchyň vyřešit nějak originálně, bez velkých nákladů, protože se jedná o stání byt, do kterého nechceme příliš investovat. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji předem za nabídku a přibližný odhad ceny.
Dodávka 17 ks kuchyňských linek (sektorové)
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Javorník region: OLOMOUCKÝ
datum: 17.01.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: (namontujeme si sami). Nabídněte sektorové kuchyně, všechny kuchyně budou rovné až na jednu, která bude do tvaru L. Rozměr kuchyní cca 2,4 x 2m. Dekor bílá. Preferujeme co jednoduché provedení. Přípojky jsou nachystané. Termín realizace zakázky říjen - listopad 2005.
Zařízení kuchyně a kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Mikulovice region: OLOMOUCKÝ
datum: 19.01.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Prostorná útulná kuchyně ve světlé barvě (bílá, růžová,světle hnědá atd), pokud možno s malým barovým stolkem a 2 židle. Rozměry kuchyně 285cm x 343cm (délka okna na nejdelší stěně 213cm, dveře na kratší 90cm od stěny od okna vzdálené 116cm)Moc se mi líbila kuchyně uvedená v časopise LOOK duben-květen na str.114 i 115. Světlá a pohostinná, dřevěná - i z lamino desek, tak trošku vesnická - útulná. Chci kuchyň do které každý rád vejde,bude působit jak s chalupy u babičky, prosluněná sluncem a přesto účelná a se všemi spotřebiči co jsou v naší době nutné.(plynový sporák, elek.trouba, myčka, dřez, lednice,mikrovlnka). Líbí se mi pracovní desky umístěné pod oknem, při práci člověk může koukat do přírody a na parapetu pěstovat bylinky. Termín realizace do konce května 2005.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Jeseník, Zlaté Hory, Javorník, Mikulovice, Lipová-lázně, Česká Ves, Bělá pod Pradědem, Vidnava, Žulová, Vápenná, Písečná, Bernartice, Velká Kraš, Skorošice, Supíkovice, Stará Červená Voda, Černá Voda, Velké Kunětice, Uhelná kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist