kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru nova-kuchyn
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Suchdol nad Lužnicí, České Velenice, Nová Bystřice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Zděná vesnická rustikální kuchyně 4,5m
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Jindřichův Hradec region: JIHOČESKÝ
datum: 24.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Potávám u stavbu zděné kuchyňské linky do L cca 4,5m délky a to z pěnosilikátových panelů a dřevotřísky, police, dvířka z masivu, obklad a pracovní deska z keramiky nebo dřeva, štuk digestoř. Požaduji vestěvěné spotřebiče - některé již mám zakoupené. Uvítáme návrhy nebo prospekty na vámi již realizované kuchyně. Termín realizace zakázky duben-květen 2006. Děkujeme za nabídky.
Nová kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Suchdol nad Lužnicí region: JIHOČESKÝ
datum: 14.03.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Jedná se o klasickou panelákovou kuchyň o rozměrech: 2,2mx4,1m. Linka bude do tvaru U, protože dojde k zaslepení dveří z předsíně. Z důvodu ponechání jídelního koutu bude linka umístěna do prostoru cca 2,2m x 2,6 m. V příloze zasílám jak bych si to asi představoval (obrácené řešení). Termín realizace květen/červen 2005. Rozvody jsou připraveny. Máme zájem rovněž o nabídku vestavěného sporáku se sklokeramickou deskou. Děkujeme za nabídky.
Dodávka kuchyňských dvířek
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Jindřichův Hradec region: JIHOČESKÝ
datum: 20.11.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Převodem
popis: formou subodávky. Poptáváme kuchyňská dvířka rozměrů, šířky dvířek: 146, 196, 296, 396, 446, 596, 640 vše max. +1mm výšky dvířek: 110, 140, 283, 490, 540, 570, 600, 713, 860, 1705 vše max. +1mm. Folie kalvados oboustranná. Termín realizace zakázky co nejdříve! Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Suchdol nad Lužnicí, České Velenice, Nová Bystřice, Slavonice, Nová Včelnice, Studená, Chlum u Třeboně, Kardašova Řečice, Lomnice nad Lužnicí, Kunžak, Strmilov, Jarošov nad Nežárkou, Český Rudolec, Stráž nad Nežárkou, Budíškovice, Číměř, Deštná, Volfířov, Dešná, Novosedly nad Nežárkou, Pluhův Žďár, Lodhéřov, Střížovice, Staré Hobzí, Cizkrajov, Písečné, Staré Město pod Landštejnem, Rapšach, Lásenice kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist