kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-obklady
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dodávka 17 ks kuchyňských linek (sektorové)
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Nový Jičín region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 30.11.2006
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: (namontujeme si sami). Nabídněte sektorové kuchyně, všechny kuchyně budou rovné až na jednu, která bude do tvaru L. Rozměr kuchyní cca 2,4 x 2m. Dekor bílá. Preferujeme co jednoduché provedení. Přípojky jsou nachystané. Termín realizace zakázky říjen - listopad 2005.
Nová kuchyň 180x60cm
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Frenštát pod Radhoštěm region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 03.02.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás novou kuchyňskou linku 180x60 cm dolní i horní skříňky + skříňka na digestoř. Dřevotříska. Nové spotřebiče mám. Baterie a dřez nové. Barva bílá s hnědou. Dodávka a montáž kuchynské linky. Termín realizace zakázky cö nejdříve. Děkuji za nabídku.
Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Nový Jičín region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 09.03.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Do novostavby RD potřebujeme dodat kompletně novou kuchyni do tvaru L. Nabídněte kuchyni sektorovou nebo na míru. Preferujeme spíše přírodní barvy. Přípojky jsou připravené. Místnost je obdélníková. Prostor pro kuchyňskou linku je 1875 x 5000. Na kratší straně je umístěno okno široké 750. Na delší staně cca 2000 od kraje jsou sítě, tj. vývod pro digestoř, voda, elektrika. Základní představa je následující. Uvítáme nabídku včetně spotřebičů. Kratší strana - myčka, dřez (rohový). Delší strana - keramická deska, pracovní plocha, trouba, mikrovlná trouba, lednice. Termín realizace zakázky je červenec - srpen 2005. Děkujeme Vám za případné kontaktování.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk, Suchdol nad Odrou, Vřesina, Starý Jičín, Mořkov, Trojanovice, Šenov u Nového Jičína, Veřovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Petřvald, Hodslavice, Bartošovice, Tichá, Jistebník, Lichnov, Sedlnice, Rybí, Velké Albrechtice, Pustějov, Spálov, Hladké Životice, Tísek, Ženklava, Vražné, Bernartice nad Odrou, Bravantice, Závišice, Slatina, Hostašovice, Trnávka, Jakubčovice nad Odrou, Mošnov, Albrechtičky, Skotnice, Kateřinice, Mankovice, Životice u Nového Jičína, Bordovice, Kujavy, Olbramice, Bílov, Zbyslavice kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist