kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Nymburk, Poděbrady, Lysá nad Labem, Milovice, Sadská a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Návrh a dodávka kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Nymburk region: STŘEDOČESKÝ
datum: 30.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Prosím zaslat návrh kuchyňské linky bez zabudovaných spotřebičů, podle přiložených rozměrů v příloze této zakázky. Světlá barva (např. buk, javor), spodní skříňky vyšší, nahoře rampa se světly, pouze vestavěná myčka. Zásuvky a odpady jsou připraveny takto: lednice v rohu u okna, el. sporák volně stojící 35 cm od komína, vedle myčka, pak dřezová skříňka 60 cm, k oknu plánujeme stůl, neboť parapet je nízko. K barovému pultu chceme v kuchyni umístit také skříňky. Termín realizace zakázky co nejdříve! Za nabídku děkujeme.
Dodávka kuchyně včetně vybavení
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Sadská region: STŘEDOČESKÝ
datum: 13.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Návrh interiéru kuchyně. Potřebujeme poradit vlastní uspůsobení kuchyně vzhledm k místnosti. Potřebuji udělat návrh kuchyně a po rekonstrukci, kterou mám zajištěnou vlastními dělníky dodat vybavení-nábytek nabídněte sektorovou kuchyň, spotřebiče: sporák na plyn, lednici v kombinaci s mrazákem, digestoř, troubu. Preferujeme značku WHIRPOOL. Firma navrhne řešení kuchyně a podle toho uděláme přípojky. Doporučte i barvu dlažby k dodávané kuchyni. Termín realizace osobní dohodou. Děkuji.
Vybavení malometrážních bytů kuchyňskými linkami
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Poděbrady region: STŘEDOČESKÝ
datum: 07.03.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o vybavení kuchyňských linek v nově rekonstruovaném bytovém domě. Projektant navrhl kuchyňské linky z rozměry od 4 až 5m. Vše potřebuji vybavit linkami cca 11bytů. Kažou linku chci na míru. Na dekoru nám nezáleží. Nabídněte mi vše ohledně kuchyňských linek (cena, dekor, značka ..). Přípojky jsou zajištěné(elektřina, voda, plyn ..). Termín realiuzace zakázky osobní dohodou, požadujeme aby vše bylo doděláno do konce června 2006. Děkujeme za nabídky. Team NiceOne.cz - jedná se o státní poptávku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Nymburk, Poděbrady, Lysá nad Labem, Milovice, Sadská, Městec Králové, Kostomlaty nad Labem, Rožďalovice, Křinec, Libice nad Cidlinou, Přerov nad Labem, Loučeň, Kounice, Semice, Běrunice, Opolany, Třebestovice, Sokoleč, Dymokury, Bobnice, Kostelní Lhota, Kovanice, Krchleby, Hořátev, Všechlapy, Budiměřice, Tatce, Kamenné Zboží, Oskořínek, Pňov-Předhradí, Pátek, Sloveč, Straky, Dvory kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist