kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru linka-kuchynska
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Sezemice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dodávka 2x kuchyně na míru včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Pardubice region: PARDUBICKÝ
datum: 03.03.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: hledáme firmu, která by nám dodala a nainstalovala dvě kuchyně na míru do rodinného domu. Rozměry 1 kuchyně = 2,8 x 2,2m a 2 kuchyně 2 x 2,2m. Dekor zlatá Olše nebo med. Dále nabídněte spotřebiče a to sklokeramickou desku, mikrovlnou troubu a věstavěnou troubu. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkujeme za nabídky.
Rkonstrukce kuchyně 10m2
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Chvaletice region: PARDUBICKÝ
datum: 25.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na kompletní rekonstrukci kuchyně. Jedná se o plochu cca 10m2. Rekonstrukce včetně vody a odpadů. Kuchyňská linky o délce 3 bm s tím že je jí možné rozšířit na linku rohovou - dle návrhu. Možnost použití stávajících spotřebičů, ale nebráníme se novým vestaqvěným - dle cenové nabídky. Mohu poslta foto pro představu stávajícího stavu a pro Vaše návrhy. Termín realizace zakázky srpen/září 2006. Děkuji za nabídku.
Výroba kuchyňské linky na míru
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Chvaletice region: PARDUBICKÝ
datum: 29.03.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Výroba kuchyňské linky. Rovná linka roz. 4 x 2m. Voda a elektřina je připravena. Preferujeme atypickou kuchyň na míru. Materiál, design a kování nabídněte. Může být včetně dodání stolu a židlí pro 6 osob. Termín realizace zakázky je duben 2005. Za nabídky děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Sezemice, Opatovice nad Labem, Dolní Roveň, Dašice, Horní Jelení, Moravany, Rybitví, Řečany nad Labem, Staré Hradiště, Býšť, Srch, Čeperka, Ostřetín, Břehy, Ostřešany, Choltice, Mikulovice, Živanice, Horní Ředice, Dolní Ředice, Rokytno, Zdechovice, Chvojenec, Staré Ždánice, Kladruby nad Labem, Srnojedy, Ráby, Semín, Kostěnice kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist