kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyne
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Pelhřimov, Humpolec, Pacov, Kamenice nad Lipou, Žirovnice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Zařízení kuchyně a kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Pelhřimov region: VYSOČINA
datum: 10.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Prostorná útulná kuchyně ve světlé barvě (bílá, růžová,světle hnědá atd), pokud možno s malým barovým stolkem a 2 židle. Rozměry kuchyně 285cm x 343cm (délka okna na nejdelší stěně 213cm, dveře na kratší 90cm od stěny od okna vzdálené 116cm)Moc se mi líbila kuchyně uvedená v časopise LOOK duben-květen na str.114 i 115. Světlá a pohostinná, dřevěná - i z lamino desek, tak trošku vesnická - útulná. Chci kuchyň do které každý rád vejde,bude působit jak s chalupy u babičky, prosluněná sluncem a přesto účelná a se všemi spotřebiči co jsou v naší době nutné.(plynový sporák, elek.trouba, myčka, dřez, lednice,mikrovlnka). Líbí se mi pracovní desky umístěné pod oknem, při práci člověk může koukat do přírody a na parapetu pěstovat bylinky. Termín realizace do konce května 2005.
Dodávka kuchyně do novostavby
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Humpolec region: VYSOČINA
datum: 26.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Popis obrázku v příloze: ve směru ode dveří je mezi příčkou a vestavěnou komorou prostor (130 cm) pro lednici (možno i vestavěnou) a část kuchyňské linky (např. spodní skříňka s deskou, vrchní skříňka s prostorem pro mikrovlnku). Napravo od vestavěné komory začíná první část kuch. linky (délka volné stěny 280cm). Pod oknem vestav. myčka (60cm) a dřez, spodní skříňky, zásuvky, rohový sporák el. Druhá část linky (délka volné stěny k oknu 235cm). Na tuto část linky by měl kolmo na okno navazovat užší pultík (š. 30-40cm jako optické oddělení kuch. od obvýváku a jako praktický úložný prostor na koš, utěrky atd.) a na něj podél pultu navazovat nižší jídelní pult pro 4 osoby (max. do šírky okna vč. židlí), který bude tvořit nedílnou součást kuch. linky. Výška stěny mezi podlahou a oknem je 100 cm, okno je vysoké 135 cm. Celková výška od podlahy ke stropu je 260 cm. V plánu je původně horní osvětlená rampa i nad pultem. Provedení moderní buk + barvy. Termín realizace zakázky osobní dohodou.
Nová kuchyně na míru
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Kamenice nad Lipou region: VYSOČINA
datum: 21.03.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Nová kuchyně včetně spotřebičů, možnost návštěvy odborníka, zpracování návrhu na PS, cenová relace do 100 000,-Kč. Jedná se o atypickou kuchyň roz. 2 x 2,2m. Budou to 2 linky na proti sobě. Uprostřed je okno. Materiál a dekor nabídněte tak, abychom se vešli pokud možno do výše zmiňované částky. Termín realizace zakázky duben 2005. Za nabídky děkuji.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Pelhřimov, Humpolec, Pacov, Kamenice nad Lipou, Žirovnice, Počátky, Horní Cerekev, Černovice, Želiv, Nová Cerekev, Lukavec, Červená Řečice, Nový Rychnov, Obrataň, Jiřice, Košetice, Senožaty, Božejov, Vyskytná, Hořepník, Rynárec, Častrov, Olešná kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist