kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru nova-kuchyn
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Písek, Milevsko, Protivín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Kuchyně+jídelna
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Písek region: JIHOČESKÝ
datum: 15.11.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Hledáme firmu, která vypracuje návrh a dodá do RD kuchyň. Kuchyně bude koncipována na dvě protilehlé strany. Můžete nabídnou ať již sektorovou nebo na míru. Dekor a materiál nabídněte. Roz. kuchyně 1 strana 2,5x2 a druhá strana 4x2m. Dodejte samostaně ledničku. Přípojky jsou připraveny. Prosím, volejte pouze v případě, že přijedete zaměřit na místě (tímto Vám garantuji zakázku). Do jídelny potřebujme nábytek. Termín realizace zakázky co nejdříve! Děkujeme.
Kuchyňká linka + zařizovací předměty
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Protivín region: JIHOČESKÝ
datum: 28.06.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, poptávám návrh rovné kuchyňské linky (4m), zatím bez okna (bude doděláno dle návrhu), se správným rozmístěním spotřebičů (trouba a vestavěná sklokeramická deska) a pracovních ploch pro praváka, se spížovou skříní a lednicí, osvětlení. Dřez by měl být s větším odkapávačem a s mycí miskou na zeleninu apod. Pro značku zař. předmětů nejsme konkrétně rozhudnuti.Termín realizace zakázky podzim 2006 nebo jaro 2007. Děkujeme Vám za nabídku.
Zařízení kuchyně a kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Protivín region: JIHOČESKÝ
datum: 29.11.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Prostorná útulná kuchyně ve světlé barvě (bílá, růžová,světle hnědá atd), pokud možno s malým barovým stolkem a 2 židle. Rozměry kuchyně 285cm x 343cm (délka okna na nejdelší stěně 213cm, dveře na kratší 90cm od stěny od okna vzdálené 116cm)Moc se mi líbila kuchyně uvedená v časopise LOOK duben-květen na str.114 i 115. Světlá a pohostinná, dřevěná - i z lamino desek, tak trošku vesnická - útulná. Chci kuchyň do které každý rád vejde,bude působit jak s chalupy u babičky, prosluněná sluncem a přesto účelná a se všemi spotřebiči co jsou v naší době nutné.(plynový sporák, elek.trouba, myčka, dřez, lednice,mikrovlnka). Líbí se mi pracovní desky umístěné pod oknem, při práci člověk může koukat do přírody a na parapetu pěstovat bylinky. Termín realizace do konce května 2005.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Písek, Milevsko, Protivín, Mirovice, Kovářov, Sepekov, Bernartice, Mirotice, Chyšky, Čimelice, Čížová, Albrechtice nad Vltavou, Záhoří, Dobev, Kestřany, Kluky kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist