kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyne-na-miru
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Sokolov, Chodov, Kraslice, Horní Slavkov, Habartov, Kynšperk nad Ohří, Rotava, Loket a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Kuchyně na míru a spotřebiče
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Sokolov region: KARLOVARSKÝ
datum: 19.03.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Kuchyně na míru do tvaru L = délka stran 2,6 a 2,3m. Jako materiál preferujeme Buk. Odpad a přípojky máme připraveny. Kuchyně se bude dodávat do rodinného domu. Dodávka bez spotřebičů. Prvotně počítáme s návrhem kuchyně a dále se rozhodneme. Případné změny dispozic kuchyně možné. Doplnění požadavku: přes roh prosím varnou desku, vlevo od varné desky dřez s odkapávačem, nad dřezem skříňku pro průtokový ohřívač. Do návrhu prosím zapracovat vest. myčku 45cm, zásuvkovou skříňku, spodní skříňky s širokými zásuvkami. Horní skříňka z levé strany na delší stěně by měla být postavena až na prac.desku. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkujeme.
Nová dvířka do kuchyňské linky 12-13ks
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Habartov region: KARLOVARSKÝ
datum: 19.06.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nová dvířka do stávající linky, rozměry dvířek od 125x445 mm do 700x445mm. Představuji si dvířka s plastickým tvarováním. Jedná se o 12-13 ks. Materiál dřevotříska. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Chodov region: KARLOVARSKÝ
datum: 28.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Komplexní návrh kuchyně + realizace. Vzhledem k prosotrům v RD nabídněte spíše kuchyň na míru. Preferujeme obyčejný materiál. Dekor si necháme doporučit vzhledem k podlaze. Kuchyně bude do tvaru U. Kuchyně bez spotřebičů. Přípojky si provedeme v kooperaci s Vaší firmou. Termín realizace červenec - srpen 2005. Děkujeme za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Sokolov, Chodov, Kraslice, Horní Slavkov, Habartov, Kynšperk nad Ohří, Rotava, Loket, Březová, Nové Sedlo, Oloví, Bukovany, Svatava, Dolní Rychnov, Vintířov, Lomnice, Krajková, Citice, Staré Sedlo, Královské Poříčí, Krásno, Rovná, Libavské Údolí kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist