kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru linka-kuchynska
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Svitavy, Moravská Třebová, Litomyšl, Polička a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dodávka kuchyně na míru včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Svitavy region: PARDUBICKÝ
datum: 16.04.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Zdravíme Vás. Prostřednictvím tohoto potálu, hledáme firmu, která by se postarala o dodávku kuchyňské linky na míru. Kuchyně do tvaru L rozměru cca 7 m délka a výška max. 2,1m. Materiál a dekor nabídněte podle vzorníku. Firma by také dodala: digestoř, sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubu a ledničku kombinovanou s mrazákem. Termín realizace poptávky osobní dohodou. Děkujeme za nabídky a případné kontaktování.
Kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Jevíčko region: PARDUBICKÝ
datum: 18.01.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: poptávám: kuchyňská linka standard (panelákový typ). Dekor modrá. Délka kuchyňské linky 1,8m a výška 2,2m. Přípojky jsou připavené. Stávající kuchyňskou linku demontovat. Bez spotřebičů pouze dřez. Termín realizace zakázky 1 nebo 2 týden v prosinci. Děkujeme.
Kuchyně na míru včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Moravská Třebová region: PARDUBICKÝ
datum: 28.05.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: hledáme fundovanou firmu na dodávku kuchyně na míru. Jedná se o novostavbu RD. Přípojky jsou připraveny. Dekor kuchyně si vybereme z Vašeho vzorníku. Kuchyně bude do tvaru L. Kuchyňská linka bude obsahovat tyto spotřebiče: sklokeramická deska, trouba, digestoř, lednice atd. To vše, pokud umíte, nám nabídněte. Termín realizace zakázky červen 2006. Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Svitavy, Moravská Třebová, Litomyšl, Polička, Jevíčko, Dolní Újezd, Bystré, Hradec nad Svitavou, Březová nad Svitavou, Městečko Trnávka, Brněnec, Kunčina, Jaroměřice, Opatov, Radiměř, Osík, Pomezí, Lubná, Staré Město, Jedlová, Třebařov, Borová, Sebranice, Vendolí, Čistá, Cerekvice nad Loučnou, Chornice, Janov, Korouhev, Morašice, Koclířov, Rohozná, Oldřiš, Opatovec, Linhartice, Rychnov na Moravě, Dlouhá Loučka, Kamenec u Poličky kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist