kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-linka
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Úpice, Hostinné, Žacléř, Rtyně v Podkrkonoší a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce kuchyně + dodávka sporáku
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Trutnov region: KRÁLOVÉHRADECKÝ
datum: 19.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Rekonstrukce kuchyně bude provedena v běžné panelové zástavbě. Navrhněte kuchyň do tvaru L. Pokuste se nabídnout sektorovou kuchyni (pokud se tam vejde). Dodejte sporák (značku nabídněte, kombinace plyn+eletrkika). Rozměry kuchyně cca 2 x 2,8 m. S přípojkama se nebude pracovat. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám za případné nabídky.
Rekonstrukce kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Vrchlabí region: KRÁLOVÉHRADECKÝ
datum: 17.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Rekonstrukce kuch. koutu s vestavěným sporákem. Rozměr kuchyně 2,90 x 2,10 m nejlépe v provedení buk nebo olše. Preferujeme kuchyň na míru a pokud možno atipickou záležitost. Rádi shlédneme katalog, prospekty apod. Termín realizace zakázky červen 2005. V případě tel. kontaktu volejte mezi 8 - 17 hodinou! Ne jinak. Děkujeme za pochopení:-) a těšíme se na Vaši nabídku. Redakce NiceOne.cz: Zakázka aktualizována o přiložené fotografie.
Výměna pultové desky, dřezu a baterie
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Hostinné region: KRÁLOVÉHRADECKÝ
datum: 27.01.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: výměna pultové desky, dřezu (hranatý s odkládací deskou) a baterie (vyvedená z desky), preferujeme nějakou pěknou pákovou a keramickou. Firma by měla přijet a na místě zaměřit. Termín realizace zakázky od února 13. nebo pozěji 2006. Děkujeme za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Úpice, Hostinné, Žacléř, Rtyně v Podkrkonoší, Mladé Buky, Rudník, Svoboda nad Úpou, Malé Svatoňovice, Lánov, Mostek, Bílá Třemešná, Špindlerův Mlýn, Vítězná, Velké Svatoňovice, Pilníkov, Horní Maršov, Radvanice, Chotěvice, Dolní Branná, Bernartice, Hajnice, Janské Lázně, Havlovice, Černý Důl, Dubenec, Batňovice, Dolní Lánov, Dolní Kalná, Pec pod Sněžkou, Choustníkovo Hradiště, Kunčice nad Labem, Jívka, Chvaleč, Prosečné, Nemojov, Kocbeře kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist