kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-obklady
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Turnov, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Kuchyně na klíč 9bm tvar
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Turnov region: LIBERECKÝ
datum: 25.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás návrh a cenovou nabídku na kuchyň na klíč do tvaru U. Jedná se o 9 bm včetně vrchních skříněk. Včetně spotřebičů - vestavěných. Materiál rustikál - ořech. I s vodou a elektrikou. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Kuchyně + stavební úpravy
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Turnov region: LIBERECKÝ
datum: 21.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: kuchyně na míru. Kuchyně do tvaru U roz. 2,7 x 2,1 m. Můžete dodat včetně sporáku, trouby a digestoře. Jako materiál si představujme dřevotřísku s dekorem třešeň. Stavební práce zakrnují tyto činnosti: úprava vody, elektriky a obklady. Termín realizace zakázky je polovina března 2005. Za nabídky děkujeme.
Kuchyně na míru a spotřebiče
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Turnov region: LIBERECKÝ
datum: 29.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Hotově
popis: požadujeme nabídku na vyhotovení kuchyňské linky na míru délky 3m (pofoliovaný materiál). Dekor Olše (možno kombinace). Možno dodat kuchyňské spotřebiče a to digestoř, trouba + sklokeramická deska. Značku nabídněte třeba Whirpool. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkujeme Vám za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Turnov, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Horní Branná, Studenec, Košťálov, Harrachov, Mírová pod Kozákovem, Vysoké nad Jizerou, Poniklá, Rovensko pod Troskami, Benecko, Ohrazenice, Libštát, Víchová nad Jizerou, Roztoky u Jilemnice, Chuchelna, Přepeře, Benešov u Semil, Stružinec, Karlovice, Nová Ves nad Popelkou, Háje nad Jizerou, Slaná, Bozkov, Martinice v Krkonoších, Čistá u Horek, Hrubá Skála, Záhoří, Tatobity, Všeň, Jesenný kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist