kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyne
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna, Rousínov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Kuchyně na klíč 9bm tvar
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Vyškov region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 22.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás návrh a cenovou nabídku na kuchyň na klíč do tvaru U. Jedná se o 9 bm včetně vrchních skříněk. Včetně spotřebičů - vestavěných. Materiál rustikál - ořech. I s vodou a elektrikou. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Přestavba kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Bučovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 31.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: poptáváme u Vás kuchyň na míru do tvaru L. Dekor do něčeho světlého. Kuchyně bez spotřebičů, do bytovky. Termín realizace zakázky červenec 2006. Děkujeme.
Oprava 12 bytů, dodání 12 nových kuchyní
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Slavkov u Brna region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 22.05.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Vážené firmy. Potřebujeme dodávka 12 ks nových kuchyní. Roz. jedné kuchyně činí cca 2 x 2,2m. Preferujeme sektorovou kuchyň. Kuchyně bude rovná nikoliv rohová. Požadujeme standardní kvalitu tzn. (běžný materiál - lamino, dekor bílá popř. navrhněte.), hladká dvířka. Hledáme dobrou nabídku ceny za 1m. Do nabídky uveďte ceny bez zařizovacích předmětů. Chladničku a sporák prosíme nabídněte do samostané kolonky. Termín realizace této zakázky je květen 2005. Děkujeme za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna, Rousínov, Ivanovice na Hané, Drnovice, Křenovice, Pustiměř, Letonice, Otnice, Nesovice, Bošovice, Račice-Pístovice, Velešovice, Švábenice, Brankovice, Šaratice, Hodějice, Holubice, Bohdalice-Pavlovice, Hostěrádky-Rešov, Dražovice, Habrovany, Hrušky, Němčany, Luleč, Křižanovice, Komořany, Nížkovice, Heršpice, Milešovice, Rašovice, Vážany nad Litavou, Hvězdlice, Prusy-Boškůvky, Nemojany, Moravské Málkovice, Lovčičky, Kobeřice u Brna, Hoštice-Heroltice, Ruprechtov, Drysice kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist