kuchyně na miru - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyně na miru kuchyn-obklady
Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kuchyň na míru v obcích Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dodávka nová kuchyně na míru včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Žďár nad Sázavou region: VYSOČINA
datum: 18.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: do novostavby rodinného domu potřebujme dodat kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči. Dekor linky třešeň. Kuchyň bude do tvaru U. Délka 8,2m výška 2m. Preferujeme kychyň na míru z masivu. Dodejte vestavěnou troubu se sklokeramickou deskou, myčka, digestoř, mikrovlnná trouba. Na značce netrváme spíše nabídněte. Připojky budou připraveny. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme.
Dodávka kuchyně na klíč
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Bystřice nad Pernštejnem region: VYSOČINA
datum: 14.12.2006
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Chceme vybudovat kuchyň roz. 4,7 x 2,2 m do tvaru L. Nemáme představu o materiálu a konceptu celé kuchyně. Od firmy očekáváme věcnou nabídku a návrh kuchyně. Může být sektorová nebo atypická. Máte li katalog rádi nahlédneme. Dekor navrhněte. Termín realizace zakázky je srpen 2005. Za nabídky Vám děkujeme.
Kuchyňská linka, imitace dřevo
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Bystřice nad Pernštejnem region: VYSOČINA
datum: 02.07.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: hledám firmu, která mi navrhne, vyrobí a smontuje kuchyňskou linku do bytovky. Sektorová kuchyně (imitace dřeva). Klasická rovná kuchyně vrchní část délka 3m a spodní část 2,1m. Do nabídky možno kalkulovat i demontáž. Bez spotřebičů. Rádi bychom si ponechali pracovní desku. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyně na miru: Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš, Měřín, Křižanov, Svratka, Hamry nad Sázavou, Herálec, Nové Veselí, Jimramov, Bohdalov, Velká Losenice, Bobrová, Strážek, Ostrov nad Oslavou, Nížkov, Radostín nad Oslavou, Osová Bítýška, Bory, Rožná, Sněžné, Vír, Vojnův Městec, Rozsochy, Štěpánov nad Svratkou, Dalečín, Dolní Rožínka, Věcov, Polnička, Rovečné, Zvole, Oslavice, Škrdlovice, Radešínská Svratka, Sázava, Stránecká Zhoř, Nová Ves u Nového Města na Mor, Moravec, Jámy, Křoví kuchyňské linky
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist