kuchyňské linky - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyňské linky kuchyn-detail
Pohodlný a účinný způsob jak najít dodavatele kuchyňské linky v obcích Karlovy Vary, Ostrov, Nejdek, Nová Role, Toužim, Jáchymov, Teplá a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Karlovy Vary region: KARLOVARSKÝ
datum: 06.03.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Do novostavby RD potřebujeme dodat kompletně novou kuchyni do tvaru L. Nabídněte kuchyni sektorovou nebo na míru. Preferujeme spíše přírodní barvy. Přípojky jsou připravené. Místnost je obdélníková. Prostor pro kuchyňskou linku je 1875 x 5000. Na kratší straně je umístěno okno široké 750. Na delší staně cca 2000 od kraje jsou sítě, tj. vývod pro digestoř, voda, elektrika. Základní představa je následující. Uvítáme nabídku včetně spotřebičů. Kratší strana - myčka, dřez (rohový). Delší strana - keramická deska, pracovní plocha, trouba, mikrovlná trouba, lednice. Termín realizace zakázky je červenec - srpen 2005. Děkujeme Vám za případné kontaktování.
Rekonstrukce kuchyně v paneláku
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Karlovy Vary region: KARLOVARSKÝ
datum: 29.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Hledám firmu, která by provedla rekonstrukci kuchyně v panelovém domě v Liberci: demontáž staré linky a sporáku včetně odvozu, nové obklady, dodávku a montáž nové kuchyňské linky a nového sporáku (kombinace plyn +el. trouba) Termín realizace zakázky březen - červen 2006. Děkuji za nabídky.
Kuchyňská linka
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Toužim region: KARLOVARSKÝ
datum: 04.01.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - myčka, sporák, mikrovlnka do panelákového bytu. Lednice vlastní namontovat jako vestavěnou. Cena včetně spotřebičů do 150 000,-. Materiál - olše, ořech. Moderní styl, ne rustikál. Přípojky jsou připravené. Kuchyně do tvaru L. Termín realizace červen/červenec 2005.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyňské linky: Karlovy Vary, Ostrov, Nejdek, Nová Role, Toužim, Jáchymov, Teplá, Žlutice, Bochov, Dalovice, Hroznětín, Abertamy, Merklín, Sadov, Pernink, Bečov nad Teplou, Horní Blatná, Kyselka, Otovice, Kolová, Hradiště, Božičany, Stráž nad Ohří, Pšov, Vojkovice, Chyše, Útvina, Štědrá, Březová, Otročín, Stružná, Velichov, Šemnice
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist