kuchyňské linky - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

kuchyňské linky kuchyne
Pohodlný a účinný způsob jak najít dodavatele kuchyňské linky v obcích Praha a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okolí, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Kuchyně na míru
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Praha region: Praha
datum: 01.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Cenový návrh a realizace kuchyně se spotřebiči a bez. Myčka, vestavěná trouba, sklokeramická deska, digestoř-Fagor a rohový dřez. Kuchyn na míru kuchyně do tvaru U. Připojky budou připraveny. Další údaje v příloze. Termín realizace je červenec 2005. Děkuji.
Kuchyně
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Praha region: Praha
datum: 12.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: laminátový korpus vč. dvířek, délka 2.63 m, vyšší sokl, myčka, šuplíky, trouba + skloker. deska, šuplíky. Horní skříňky vyšší vč. zasunovací digestoře. Pracovní deska lamino. Barva krémová. Termín realizace zakázky co nejdříve. Za nabídku děkuji.
Dodávka kuchyně do novostavby
obor: Kuchyně a příslušenství
město: Praha region: Praha
datum: 09.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Popis obrázku v příloze: ve směru ode dveří je mezi příčkou a vestavěnou komorou prostor (130 cm) pro lednici (možno i vestavěnou) a část kuchyňské linky (např. spodní skříňka s deskou, vrchní skříňka s prostorem pro mikrovlnku). Napravo od vestavěné komory začíná první část kuch. linky (délka volné stěny 280cm). Pod oknem vestav. myčka (60cm) a dřez, spodní skříňky, zásuvky, rohový sporák el. Druhá část linky (délka volné stěny k oknu 235cm). Na tuto část linky by měl kolmo na okno navazovat užší pultík (š. 30-40cm jako optické oddělení kuch. od obvýváku a jako praktický úložný prostor na koš, utěrky atd.) a na něj podél pultu navazovat nižší jídelní pult pro 4 osoby (max. do šírky okna vč. židlí), který bude tvořit nedílnou součást kuch. linky. Výška stěny mezi podlahou a oknem je 100 cm, okno je vysoké 135 cm. Celková výška od podlahy ke stropu je 260 cm. V plánu je původně horní osvětlená rampa i nad pultem. Provedení moderní buk + barvy. Termín realizace zakázky osobní dohodou.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka kuchňské linky včetně vestavěných spotřebičů
Obor: Kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

kuchyňské linky: Praha
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   wwwparneři   |   wwwparneři2   |   wwwparneři3   |   Kuchyně Dušek   |   Nová kuchyně   |   střechy   |   Kuchyně na Seznamu   |   Kuchyně   |   Reklamní předměty a dárky   |   plastová okna   |   Nábytek a bydlení   |   Tvorba www stránek WebDnes   |   Bydlení a zahrada
TOPlist